zlewozmywaki, to nie wszystko...

Alveus promuje innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które wykraczają poza granice zwykłych prac kuchennych. Solidność, poręczność, trwałość oraz troska o zdrowie i środowisko naturalne, to cechy, które pozwalają marce Alveus zajmować czołowe miejsce wśród produktów z tej kategorii na naszym rynku.

Wychodząc naprzeciw roznącym oczekiwaniom i zapotrzebowaniom, prócz zlewozmywaków, oferujemy również okapy kuchenne w bogatym wzornictwie, systemy odpływowe, mini kuchnie oraz zestawy segregacji odpadków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

stylux

Zapisz
 

okapy kuchenne


Oferowane przez nas okapy Alveus charakteryzują się nowoczesnym designem nawiązującym do obowiązujących trendów.


Zapisz Zapisz

Syfony i systemy odpływowe

Przemyślana konstrukcja systemów odpływowych Alveus zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu i oszczędność miejsca w szafce pod zlewem.

Zapisz

minikuchnie

Idealne do montażu w małych kuchniach, domkach wakacyjnych, aneksach kuchennych. Wyróżnia je funkcjonalna organizacja  elementów grzewczych w połączeniu ze zlewem ze stali nierdzewnej. 
Zapisz Zapisz

systemy segregacji odpadków

Zaprojektowane, aby w najszybszy i najprostrzy sposób pozbyć się odpadków z przestrzeni roboczej w kuchni z możliwością łatwej ich segregacji.Zapisz