Polityka prywatności

Szanujemy Twoją prywatność i wszystkie osobiste dane są traktowane z najwyższą poufność i największą starannością. Dostęp do tej strony, identyfikacja i dane (w tym adres IP, data, godzina) są przechowywane na naszym serwerze. Te dane są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych celów statystycznych i są anonimowe. Tego typu dane pomagają nam dostosować informacje na naszej stronie internetowej do specyficznych potrzeb naszych klientów. Dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Dane odbierane przez nas za pomocą rejestracji traktowane są jako poufne i nie są przekazywane osobom trzecim. Dane osobowe (takie jak nazwisko lub adres e-mail), które otrzymujemy, gdy skontaktujesz się poprzez e-mail, są wykorzystywane wyłącznie do korespondencji w celu zapewnienia żądanych informacji. Nie sprzedajemy, ani nie wypożyczamy informacji osobom trzecim. Należy pamiętać, że nie da się zagwarantować, że dane przesyłane przez Internet nie zostaną odczytane lub zmienione przez nieautoryzowane podmioty. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych spraw prosimy o kontakt.


noty prawne

Chociaż staramy się zapewnić, że wszystkie informacje na tej stronie są poprawne i aktualne, nie można zagwarantować, że zawsze tak jest. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje, które mogą być nieaktualne, zawierać błędy lub braki. Informacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji. Nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie lub dostępność tej strony. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych spraw prosimy o kontakt.


prawa autorskie

© Kovinoplastika Lož d.d. wszelkie prawa zastrzeżone. O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie materiały na tej stronie są chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane. Materiałów zawartych na tej stronie nie można pobrać lub kopiować bez pisemnej zgody właściciela praw autorskich. Wszystkie marki i znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych spraw prosimy o kontakt.
Podane na stronie informacje na temat gwarancji nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu  art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostanie udzielona przy sprzedaży towaru, a jej szczegółowe warunki zostaną określone w dokumencie gwarancyjnym załączonym do produktu.

Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej kolory przedstawione na stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych. Próbki kolorystyczne dostępne są u naszych dystrybutorów.

Alveus Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany ( w tym wycofanie) mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, m.in. przedstawionych na stronie modeli produktów, ich wyposażenia, specyfikacji oraz dostępności.